Nyitott pozíciók Forgógép Üzletág

SAJTOLÓ

 Elvárások:

  • Présgépkezelői bizonyítvány
  • Fémipari szakmunkás végzettség (géplakatos, lemezelő lakatos, autószerelő)
  • Készségszintű műszaki rajzolvasás/értelmezés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Présgép kezelésben szerzett minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Villamos forgógépek, álló és forgórész lemezeinek kivágása, horony sajtolása, sorjázása, lakkozása, csomagolása
  • Szellőző betétek gyártása, egyéb sajtolt, kivágott alkatrészek gyártása
  • Gépi berendezések beállítása, szerszámok, alapanyagok cseréje

SAJTOLÓ ÜZEMI MŰVEZETŐ

 Elvárások:

  • Középfokú szakirányú képesítés vagy szakmunkás végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Sajtoló üzem működésének koordinálása

SAJTOLÓ ÜZEMI TECHNOLÓGUS ÉS MINŐSÉGELLENŐR

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy képlékenyalakítási technológusi végzettség vagy középfokú műszaki végzettség
  • Valamely tervező program ismerete (pl. AutoCad,Solide Edge, Catia,Pro/engineer, Cad Key,stb.)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség esetén hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat, középfokú végzettség esetén 5 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Sajtoló műhely szakmai támogatása
  • A termelési program és a sajtoló üzemi művezető utasításai alapján feldolgozza a mérnök irodától és vevőktől kapott műszaki dokumentációkat és ezekből munka és idő utalványokat készít
  • Mérnöki irodától, vevőktől kapott műszaki dokumentációkat gyárhatóság és rajztechnikai szempontból ellenőrzi. A feltárt hibákat a mérnökiroda felé jelzi és azok megoldására javaslatot tesz
  • Megtervezi a kiszállítandó termék csomagolását
  • Meghatározza a gyártáshoz szükséges készülékeket, szerszámokat, mérőeszközöket anyagmozgató és tároló eszközöket
  • Specifikálja a szállításhoz szükséges járművet
  • Minőségellenőrzés
  • Sajtoló üzemi művezető távolléte esetén helyettesítés

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Alapbéren és pótlékokon felül, kiemelkedő cafetéria juttatás
  • Távol lakóknak: albérlet támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Családias légkör, humánus munkáltatói hozzáállás
  • Munkaszerződésben és kollektív szerződésben biztosított egyéb előnyökkel járó munkaviszony

 Minden pozíció esetében a szakmai betanítást cégünk biztosítja!

 Fent nevezett munkakörökre a "Hozz Egy Kollégát" program alapján járó sikeres ajánlás díja: bruttó 80.000.- Forint/pozíció!

Jelentkezés módja: Önéletrajzát a cv.hu@cgglobal.com e-mail címre várjuk

vagy levélben, személyesen zárt borítékban leadva az alábbi címen:

CG Electric Systems Hungary Zrt. 5000 Szolnok, Kőrösi út 74.

Dátum

2019. szeptember 30.

Munkavégzés helye

Szolnok