Nyitott pozíciók Forgógép Üzletág

KARUSSZEL ESZTERGÁLYOS

 Elvárások:

  • Gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
  • Karusszel esztergán szerzett több éves tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

 Feladatok:

  • Villamos gépek vasszerkezeteinek, pajzsainak, házainak megmunkálása

CNC NAGYHORIZONTOS

Elvárások:

  • Lehetőleg Siemens vezérlésű gépen szerzett 5 éves tapasztalat. Jelenlegi gépünk típusa: CWB horizont
  • Skoda és Heller horizonton szerzett tapasztalat előny
  • Készségszintű műszaki rajzolvasás

 Feladatok:

  • Villamos gépek házainak, alkatrészeinek fúrása, marása
  • Tengelyretesz horonymarás

 KOOPERÁCIÓS ÜGYINTÉZŐ

 Elvárások:

  • Műszaki középfokú technikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

 Feladata:

  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal és a külső partnerekkel / beszállítókkal
  • Elkészült rajzok továbbítása
  • Társosztályok munkájának támogatása
  • Napi rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés

RAKTÁROS

 Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Könnyű vagy nehézgépkezelői bizonyítvány
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny, alapfokú MS Office ismeretek

 Feladata:

  • Beérkezett anyagok szabály szerinti bevételezése, majd kiadása a termelés részére
  • A beérkezett anyagok mennyiségének szállítólevéllel való egyeztetése
  • Az anyagok mennyiségi átvétele, figyelembe véve a megrendelés és az árut kísérő dokumentáció adatait
  • A beérkezett áru pontos számítógépes rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Leltár készítése
  • Eltérés esetén a reklamáció megfelelő helyre való továbbítása, a reklamált anyag pillanatnyi helyzetének nyomon követése (kapcsolattartás a beszerzővel, szállítóval)

IMPREGNÁLÓ

Elvárások:

  • Gépész / villamos szakmunkás végzettség
  • Darukezelői és targoncavezetői bizonyítvány
  • Folyamatos munkarend vállalása

 Feladata:

  • Álló és forgórész impregnálás, impregnálás utáni tisztítás

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Alapbéren és pótlékokon felül, kiemelkedő cafetéria juttatás
  • Műszakrendhez igazodó ingyenes buszjáratok
  • Távol lakóknak: albérlet támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Családias légkör, humánus munkáltatói hozzáállás
  • Munkaszerződésben és kollektív szerződésben biztosított egyéb előnyökkel járó munkaviszony

 Minden pozíció esetében a szakmai betanítást cégünk biztosítja!

 Fent nevezett munkakörökre a "Hozz Egy Kollégát" program alapján járó sikeres ajánlás díja: bruttó 80.000.- Forint/pozíció!

Jelentkezés módja: Önéletrajzát a cv.hu@cgglobal.com e-mail címre várjuk

vagy levélben, személyesen zárt borítékban leadva az alábbi címen:

CG Electric Systems Hungary Zrt. 2766 Tápiószele, Györgyei út 12-14.

Dátum

2019. szeptember 30.

Munkavégzés helye

Tápiószele